1 / 6
Kawasaki ZX-9 / full service / mk reg
По Договор
23.09.2022 09:30

Кичево

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

1999

Модел:

ZX-9

Километри:

70000

Se prodava odlicno socuvan Kawasaki ZX-9 registriran do mart 2023, full service spremen za sezona, bez dopolnitelen vlog vo nego.

- Predna guma nova
- Zvezda, lanec novi
- Novo maslo/filter pred 200km

👉 Za poveke informacii javete se na 078/274-644
👉 Za poveke informacii javete se na 078/274-644
👉 Za poveke informacii javete se na 078/274-644

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Davy
Потврден огласувач
078445522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам