1 / 8
CUBE race one 2016
629 €
Цената не е фиксна
01.12.2022 21:25

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

cube race one
https://archiv.cube.eu/2016/705000
2x11 27,5 golemina M komplet XT gumi continental

071 212 953

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
38971212953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам