1 / 9
BMW X1 20D Xdrive 2013
1 €
27.07.2022 18:45

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW X1 20 D xDRIVE 2013god, 8 stepen avtomatski menuvac tiptronik, uvoz od Svajcarija, so plateni davacki do registracija na mk tabli.

Bez Zameni !!
Kontakt 078 367 888

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DreamAuto Swiss
Потврден огласувач
078367888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам