1 / 4
Gradezna digalka dizalica
150 €
190 €
01.09.2022 12:04

Струга / Струга

Polovna, moze zamena za skuter elektricen trotinet ili nesto drugo

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Pumpa za voda hidrofor

4000 €

Bormasina strafilica hitachi

1500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам