1 / 5
BMW 530d -10
16.700 €
30.01.2023 12:28

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo odlicna sostojba, napraven servis, registrirana cela godina, novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bmw
Потврден огласувач
078400511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам