1 / 5
Се продава викендиса
1 €
22.05.2023 09:16

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

30 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

с.Речица Охрид

Е во одлична состојба со чист имотен лист легализирана,вода,струја и асфалтен пат
Контакт:070-939-472 Ристо

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Naumce
Потврден огласувач
071349529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам