Se izdava stan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 14:19

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Krste asenov

Stanot e polunamesten
Vo odlicna lokacija vo skopje cair,vo blizina ima se
Ambulantnata,zeleniot pazar cair,marketi,avtobuska stanica
Vo top lokacija
Mozno e i za studenti
Cena po dogovor

Kontakt tel 071881990

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Reno
Потврден огласувач
071881990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам