1 / 3
MONITOR ASUS VA326N-W 32 INCI GAMING CURVED KAKO NOV
290 €
28.09.2022 10:50

Скопје Центар / Скопје

MONITOROT E KORISTEN BROENI PATI ..PO FISKALNA E PLATEN 37990 DEN
PORADI ZAMINUVANJE VO STRASTVO E CENAVA
075 30 20 46
MOLAM ZA SERIOZNI KUPUVACI!

https://www.displayspecifications.com/en/model/b7248ef

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

kiki
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам