1 / 4
Nova Grohe slavina za umivalnik,cesma,sanitarija
150 €
21.08.2022 13:48

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Donesena od Germanija Nova baterija za umivalnik od poznatiot brend Grohe
cena 9500 den.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам