1 / 4
Plac, (Zemjishte) vo Nikolic
10 €
Цената не е фиксна
28.07.2022 05:34

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

8400 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Zemjishteto se naogja na patot prema Nikolic, vednash do patot prema nekogashniot detski kamp Titovi Pioneri. Ima pristap do struen prikluchok. Ima povrshina od 8400 m3. Pogodno e i za plac za Transporteri. Zainteresiranite neka me pobaraat na mobilen ili viber. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Risto Prchev
Потврден огласувач
071363410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам