1 / 7
Aprilija pegaso 600
По Договор
01.10.2022 14:33

Битола / Битола

Марка:

Aprilia

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1993

Модел:

Pegaso

Vo ispravna sostojba so mk dokumenti mozi da se vidi i da se proba koga sakate
Mozi i zameni,slobodno ponudete
070243998

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070243998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам