1 / 9
MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27
1 €
11.08.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA
EURO 5
VO ODLICNA SOSTOJBA,
REGISTRIRAN DO 14.09.2022
POMINATO 1.120.000 km,
REDOVNO SERVISIRAN SO CELOSNA ISTORIJA,
GUMI NAPRED CONTINENTAL 70 %
DIFERENCIJAL KELLY 40 %
NEMA RETARDER
MANUELEN MENUVAC
MOZE ZAMENA ZA KOLA
CENA 9.300 EUR
POLUPRIKOLKA KRONE SDP 27 - 2007 GODINA
VO ODLICNA SOSTOJBA
GUMI PRVA OSOVINA 80 %
VTORA OSOVINA 70 %
TRETA OSOVINA 100 %
MOZE ZAMENA ZA KOLA
CENA 6.300 EUR
KAMIONOT I POLUPRIKOLKATA SE VO PERFEKTNA SOSTOJBA, SO CELOSNA ISTORIJA,
NEMA NIKAKVI DOPOLNITELNI VLOZUVANJA.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам