1 / 6
Ford fiesta 1.3 benzin 2006 na dwlovi
111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2022 09:39

Радовиш / Радовиш

Ford fiesta 1.3 benzin 2006 stranska na delovi075292061

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Slobodan Jakimov
Потврден огласувач
4
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам