1 / 8
Nov Stan vo centar vednas do Pazarot
110.000 €
Цената не е фиксна
29.09.2022 09:19

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

81 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar -Gradski pazar

Stanot e lociran vo strog centar vednas nasproti parkingot od gradskiot pazar...Izrazito juzna orientacija...
Stanot e nov ,nikogas ne vselen, ima 2 spalni , 2 toaleti, dneven prestoj i kujna, i site se orientirani na Jug... Ima pogled na tvrdinata i na crkvata Kamensko... Odlicen stan za ziveenje i odmor... Stanot poseduva i sopstvena garaza od 14m2...Za poveke info Aleksandar Agencija za nedviznosti Enheleja

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ENHELEJA Agencija za Nedviznosti
TC AMAM LOKAL 116
Потврден огласувач
075436991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам