1 / 12
Apartman na 50m do kej sloboden od 08.08.22
По Договор
29.08.2022 09:45

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Kej Makedonija 75/3

Izdavam apartman na 50m do kej , poseduva dve sobi .Akomodiran e za 4-5 lica. Ima klima , wi-fi, kablovska i parking. Apartmanot se naogja na prizemje i ima svoja terasa i prekrasno ureden dvor. Povelete !!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marija
Kej Makedonija br 75/3
Потврден огласувач
070931068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам