1 / 3
продавам рамки за пчелни мрежи
50 МКД
28.07.2022 13:19

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

продавам рамки за пчелни мрежи.32*51 h=4cм.
Kontakt telefoni:
076 913 947
076 913 947

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Се продава од:

Duki
Потврден огласувач
078408704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам