1 / 9
Trosoben stan (2 spalni sobi) - Biljanini Izvori
По Договор
13.08.2022 16:14

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Biljanini Izvoori - Tamaro 7

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti golemiot market Tamaro 7 - oznaceno na mapata). 🏖️
Stanot e kompletno opremen so kujna, trpezarija, tv, wifi, banja, dve spalni so po eden bracen i eden edinacen krevet (2+1;2+1), balkon, parking za poveke avtomobili pred zgradata. Stanot e na prv sprat vo mirna zgrada.

📱 Dostapen na Viber

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Bobi
Потврден огласувач
077670644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам