1 / 3
Kratok prestoj - Ohrid Centar - 2 lica
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.08.2022 08:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

25 m²

Греење:

Нема

e izdava za kratok prestoj stan vo centarot na Ohrid 🇲🇰, 250m od stariot cinar (vidi mapa).
Kompletno opremen za prestoj so dupol krevet, kujna, mini trpezarija, TV, Wi-Fi, banja, balkon...

🔵Info za Juli i Avgust poveke na tel ili Viber

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува / Можна е замена од:

Bobi
Потврден огласувач
077670644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам