Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР
60 €
66 €
28.03.2023 10:04

Битола / Битола

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот и други повеке парцели околу КРКЛИНО и БЕНЗИНСКА ПУМПА МАСАЛКО со различни квадрати тел 071 381 481 ПАРЦЕЛА 1086

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
071381481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам