1 / 3
Gorenje
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2022 21:03

Гази Баба / Скопје

Frizider gorenje neispraven ne drzi freon za delovi poveke info na 071 352 849

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
071352849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам