1 / 6
Prodavam leandri - Продавам леандри
По Договор
23.09.2022 22:14

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам саксии со леандри во разни бои.
Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Бранко
Потврден огласувач
071792655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам