1 / 4
4 pin PWM Cooler Fan Hub PC Splitter Adapter Socket 1 to 10
699 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.09.2022 15:41

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Спецификација во слика

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075775886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам