1 / 3
Bmw 320ci cabrio e46
5.400 €
5.550 €
Денес 18:50

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran
Servis napraven pred 500 km
Novi gumi
Klima
Radio 7"
Komandi na volan
Tempomat
Kozni sedista
Asc
Elektrika na site stakla
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Extra ...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
075606656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам