1 / 8
Renault Megane 72kw 1.9 DTI
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 13:22

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

72 kw / 98 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Рено Меган 1.9 DTI 72kw.
Мотор одличен со ситни каросерииски забелешки (се гледаат на сликите) во возна состојба, сервисорано фул каиши, водна пумпа, уље и филтри. Клима одлична, фул опрема за овој модел. Регистриран до 01.2023.

Цена по договор.
Инфо на телефон:
075359970 Мартин.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

A
Потврден огласувач
071288617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам