Se prodava stan vo Cair kaj crkvata 120m2
1 €
07.11.2022 11:37

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1997

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Se prodava polunamesten stan vo naselba Cair na 2ri sprat bez lift.
Stanbena povrsina 120m2 od koi 31m2 potkrovje so vnatresni skali+ 27m2 terasi.

Cena po dogovor
Broj za kontakt: 071 267 776 Toni

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zaklina
Потврден огласувач
071250368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам