1 / 3
TERMOAKUMULACIONA ELEKTRIČNA PEČKA 4-KA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 07:25

Охрид / Охрид

Ispravna.So postolje.Zašteduva električna energija so polnenje na eftina tarifa. Cena po dogovor na tel.078 224 053

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
070304482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам