1 / 2
skii 3 para novi
1.000 МКД
03.08.2022 12:13

Битола / Битола

se prodavaat 3 para skii samo skiite i se skroz novi ne upotrbuvani prviot par se k2 usa i se dolzina 204cm trc vtoriot par se volki i se so dolzina 190cm i tretiot par se dinastar x8 super so dolzina 200cm sekoj par po 1000den za poveke info na telefon

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

ivanco
Потврден огласувач
071235230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам