1 / 4
Opel Manta
6.200 €
02.10.2022 07:32

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Manta

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Opel Manta, vo dobra sostojba , godina na proizvod 1974, motor 2.0 benzin.
Cena 6200 evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardit
Потврден огласувач
070454102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам