1 / 4
Se prodavaat drveni prozorci Lesnina
250 €
29.09.2022 21:36

Велес / Велес

Se prodavaat drveni prozorci Lesnina-Slovenija vo odlicna sostojba, komplet 250e.
Dimenzii:
Prva slika 80x140
Vtora slika 140x140
Treta slika 140x180 (2 prozori)
Cetvrta slika 120x140 ; 220x80
Tel. 076-440-936

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Geco
Потврден огласувач
076440936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам