1 / 4
Ce prodava kyka vo cair , dizhonska
100 €
29.07.2022 06:43

Чаир / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

322 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

177 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Skopje Cair dizhonska

Shitet shtepi ne lagjen dizhon
Per me shum nr, 071473496

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Bujamin
Потврден огласувач
071473496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам