1 / 11
AUUDI A6 PREMIU PLUS PAKET
15.000 €
29.07.2022 09:34

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2014
Марка:
AUDI
Модел:
A6
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
3.0 TDI 245 HP
Менувач:
Автомацки
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
130000
Надворешна боја:
ТЕМНО СИВА ПЕРЛА
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи 19'
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори + сензор за престигнување
Електрика на Седишта
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Клима
Паркинг Сензори +камера
Кожен Ентериер
Сензори за Дожд
LED Пакет
Сибер

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078333709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам