1 / 11
SE PRDAVA MAZDA TRIBUTE 4/4 TERENEC
5.400 €
28.01.2023 13:03

Битола / Битола

Марка:

Mazda

Модел:

Tribute

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mazda tribute terenec 2.3 benzin plin 4 cilindri mnogu ekonomicen servisiran registriran cela godina mnogu socuvan. Tel 076 467 401

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

mice
Потврден огласувач
076467401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам