1 / 2
Se prodava Balans Velosiped/ Баланс точак
1.200 МКД
1.300 МКД
30.09.2022 11:00

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

Останато

Се продава женски, розев баланс велосипед за деца на возраст од 2-5 години.
PINK ARROW CHICCO
Цена: 1200 ден.
тел: 077 802 750

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам