1 / 7
ПЛАЦЕВИ ВО ГЛУВО БРАЗДА
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2022 11:09

Гостивар / Гостивар

Тип на земјиште:

Останато

Се продаваат три плаца во општина Глуво Бразда од кои два излегуваат директно на ново асвалтиран пат.

КП: 2387/1 со површина од 2560m2, викано место Антовица.
КП: 1489/1 со површина од 2381m2, викано место Грамада.
КП: 2652 со површина од 857m2, викано место Чар.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар про Недвижности
ул. Душко Поповиќ бр.2а (Гостивар) [][][] ул. Њуделхиска бр.4-4 (Скопје)
Потврден огласувач
078377777 071339504
Испрати Е-маил до огласувачот

АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО КАМНИК

0 €

ПЛАЦ ВО МАВРОВО

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам