1 / 7
Bergamont 28”
1.300 €
Цената е фиксна
21.08.2022 13:24

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Bergamont sweep MGN
Shimano ALFINE oprema
🛞 Schwalbe marathon racer 700x35c 🛞
🚲 Golemina na ram 56 🚲
Carbon drive pogon

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077816963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам