1 / 10
Продаваме куќа
125.000 €
29.07.2022 14:33

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

215 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Krusevska rep 10

Се продава куќа со опремен авто-механички простор (36м2) Две гаражи, два канала, летна кујна, 4 спални, 2 купатила, две трепезарии, две дневни и кујни,простор за тајвански соби, колектор, ограден двор итн. Долен спрат со површина 106м2
Горен спрат со површина 109м2.
Цена по договор.

Повеќе информации на телефон 077946700.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
077946700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам