1 / 3
baterija Milwaukee M18 4.0Ah
4.200 МКД
22.11.2022 09:17

Куманово / Куманово

testirana, ispravna 100%
fakja na site alati M18 serija
bez polnac

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Gligor
Потврден огласувач
078408215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам