1 / 11
Ducati Multistrada 1100s
По Договор
07.09.2022 14:21

Битола / Битола

Марка:

Ducati

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2007

Модел:

Multistrada 1100s

Километри:

20000

Smeneto maslo filter,novi gumi,registriran do 7.2023g,mnogu oprema.Mozi zamena za naked ili
Hypermotard za kesh extra cena

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Silver
Потврден огласувач
077990499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам