1 / 5
Iphone 7
100 €
04.08.2022 19:10

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Iphone 7 vo odlicna sostojba so nova baterija battery health 100%
https://m.gsmarena.com/apple_iphone_7-8064.php

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078357759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам