1 / 9
Apartmani B&B Ohrid
По Договор
01.12.2022 20:33

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se izdavaat novi apartmani vo centarot na Ohrid pozadi pozarna. Celosno opremeni so posebna spalna soba, toalet, dneven prestoj so kujna. Televizor so kabelska, wi-fi i klima ured. Pogodni za familii so deca, parovi itn. so obezbeden parking.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Zane
Потврден огласувач
78254016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам