1 / 5
Se prodavaat 2 maski kutrinja od rasata Yorkshire Terrier
500 €
29.07.2022 18:12

Кочани / Кочани

Se prodavaat 2 kutrinja od rasata Yorkshire Terrier. Kutrinjata se vakcinirani, procisteni, nemaat pedigre. Kutrinjata se na vozrast od 48 dena i se spremni za zimanje.

Broj za kontakt : 070354243 - Daniela

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Daniela
Потврден огласувач
070354243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам