1 / 3
Продавам патики
1.000 МКД
Цената не е фиксна
29.07.2022 18:40

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Портокалова

Продавам патики портокалово-сиви број 38 со лепенки.Малку носени поради згрешен број.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Milco
Потврден огласувач
071262314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам