1 / 1
Zvucnici vo odlicna sostojba
300 МКД
29.07.2022 19:27

Гази Баба / Скопје

Par kompjuterski zvucnici, minimalno koristeni

Kontakt so poraka na viber ili mail

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
071214419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам