1 / 6
GOLEM ZVUCNIK 15 INCI
7.000 МКД
02.08.2022 09:03

Скопје Центар / Скопје

NOV GOLEM KARAOKE ZVUCNIK 15 INCI SO 2 BEZZICNI MIKROFONI
Tel. 071 264 065

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

And
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам