1 / 11
Се издава стан (апартман). Se izdava stan (apartman).
По Договор
16.08.2022 15:26

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Карпош Војвода ББ влез 5 кат 4 стан 23

Станот ( апартманот) е за туристи, на 4ти спрат со лифт. Локација Бозо Охрид на 5 минути до центар со поглед кон стариот дел од градот. Има спална, дневна, кујна, трпезарија, тоалет.
Паркинг, ТВ, клима...
Телефон за контакт: 070 836 616 - Александар

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Александар
Потврден огласувач
070836616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам