1 / 9
RENAULT LAGUNA 1.8 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST 2001 REGIST
1.950 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2023 07:14

Пехчево / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

RENAULT LAGUNA 1.8 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST
-KLIMATRONIK AKTIVEN LADI
-SERVO
-ABS
-6AEBRAG
-BORD KOMPJUTER
-FABRICKO RADIO SO CD
-KOMANDI NA VOLAN
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ALUMINIUMSKI BANDAZI 16KI
-ORIGINAL PATOSNICI RENAULT
STEGNATA NA MOTOR I MEJNAC KAMEN. SOCUVANA OD VNATRE KAKO NOVA. STEGNATA NA PREDNICA I AMORTIZACIJA KAMEN. REGISTRIRANA DO 03 01 2024.RAKETA.CENA 1950EVRA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DRAGI
Потврден огласувач
070-607-421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам