1 / 6
Velosiped tocak so shimano menuvaci
11.111 МКД
11.09.2022 19:24

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Kako nov

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
075991212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам