1 / 4
Iphon 8 kako nov
1 €
06.09.2022 01:09

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphon 8

Боја:

Останато

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

tel e kako nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
078343333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам