1 / 6
Ibanez GIO GRG270B
1 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 01:05

Прилеп / Прилеп

Се продава Ibanez GIO Модел: GRG270B не многу користена, сервисирана, во одлична состојба и појачало Randall Модел: RG115RXM. Jaчина: 230V AC, 19W, 50Hz.

Доколку некој е заинтересиран да ги купи комплет, следува попуст.

GRG270B располага со тело од басовно дрво заштрафено на јаворов врат со табла од розово дрво од 24 оски со маркери за положба на точки. Компонентите вклучуваат пикапи Ibanez Powersound со пар хумбакери монтирани во прстени за пикап што се рабени со еден калем, ILT1 двоен тремоло мост за заклучување и машини за подесување Ibanez.

За цена контактирајте ме на телефонскиот број: 075-946-884.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Христијан
Потврден огласувач
075946884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам