1 / 7
AGREGAT NA STRUJA
По Договор
27.09.2022 16:47

Виница / Виница

Se prodava agregat na struja.
Agregatot e monofazen i trofazen.
Cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Anto
Потврден огласувач
078536405 075622699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам